- اخبار, گزارش تصویری

تایید ۶اثر انتشارات برای توزیع در مدارس کشور+ تصاویر

دبیرخانه ساماندهی منابع آموزشی و تربیتی وزارت آموزش و پرورش، در نوزدهمین دوره ارزیابی کتاب خود، شش عنوان از مجموعه آثار انتشارات مهر زهرا (س) را مناسب استفاده دانش آموزان مقاطع مختلف سراسر کشور اعلام کرد.

طبق اعلام رسمی ارزیابان دبیرخانه این مجموعه، چهار اثر انتشارات مهر زهرا (س) برای مقطع ابتدایی، دو کتاب در متوسطه اول و یک اثر نیز برای متوسطه دوم مناسب تشخیص داده شده است.

بر این اساس کتاب های «آب مجازی» به قلم محمد حبیب الهی، «اسرار بلوغ زود هنگام دختران» نوشتۀ دکتر صمد جوادی، «انوره و منوره» کاری از زهرا داوری و «بازی ها و شعرهای دوران کودکی ام» با قلم کبری القاصی برای مقطع ابتدایی و کتاب «بلوغ، مسائل و مشکلات تحصیلی» نوشتۀ اعظم امیرخانی در مقطع متوسطۀ دوم مناسب تشخیص داده شده اند.

در مقطع متوسطه نیز سه کتاب مناسب تشخیص داده شده‌ اند؛ اسرار بلوغ زود هنگام دختران، بلوغ و اثر «کودک رعنا و قامت زیبا» اثری مشترک از معصومه ولایتی، مینا حقیقی و احمد ربانی.

مشخصات کتاب های مورد تایید این دبیرخانه، هر سال در کتاب نامه های رشد به عنوان «منابع آموزشی و تربیتی» چاپ و در مراکز آموزشی سراسر کشور توزیع می شود. پاییز هر سال نیز کتاب های تایید شده برای عرضه در ۵هزار نمایشگاه کتاب در ۵هزار مدرسه سراسر کشور، معرفی می شوند.

پیش از این نیز تعداد دیگری از آثار انتشارات مهر زهرا (س) مورد تایید دبیرخانه ساماندهی منابع آموزشی و تربیتی قرار گرفته بود.

About mehrezahra

Read All Posts By mehrezahra

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *